kurumsal rehau yerden ısıtma logo

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA

Rehau yerden ısıtma soğutma, ısıtma, enerji verimliliği ve havalandırma sistemleri alanlarında danışmanlık, teknik ekipman tedariki ve projelendirme konularında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

İlgili sektörlerde REHAU ve VATANPOR gibi kendi alanında öncü firmalarda görev almış 10 yıldan fazla deneyim ve bilgi kazanmış kalifiye teknik ve uzman mühendis kadrolarıyla siz müşterilerine Acıbadem ve Fatih Merkez şubelerimizden hizmet vermektedir.

Rehau yerden ısıtma dünden bu güne bütün dünyada teknoloji alanındaki gelişmelerde lider, ilkelerine bağlı ve ayrıca iyi organize olan kuruluşlarla çalışmayı prensip edinmiş bir yapıya sahip olmuştur. Firma geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, satış öncesi ve sonrasında sunduğu mühendislik hizmetleriyle, kaliteyi her zaman üst düzeyde tutmayı başararak müşterilerine her türlü desteği vermektedir.

Firma bünyesinde; mekanik tesisat alanlarında soğutma, ısıtma, sifonik yağmur drenaj, VRV sistemleri ve ayrıca özel uygulamaların ana firma bölge dağıtım ve distribütörlükleri mevcut bulunmaktadır.

Firmamız kaliteli uygulamaları doğrultusunda ekonomik, doğa dostu, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve hayat kalitesini yükseltmeyi amaçlayan güvenilir sistemler kurmaktadır.

VİZYONUMUZ

“Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven”, “Kalitede Süreklilik” ve “Dürüstlük” firmamızın vizyonunu meydana getiren temel prensipleri ve vazgeçilmeyecek değerleridir.

Bu değerler doğrultusunda amacımız ülke içerisinde en fazla tercih edilen ve güven duyulan bir marka haline gelerek, koşulsuz müşteri memnuniyetini oluşturan sektörde lider bir firma olabilmektir.

MİSYONUMUZ

Isıtma ve soğutma sektörlerinde vazgeçilemeyecek bir yere sahip olarak, ülkemizin tüketicilerini sürdürülebilir, yenilenebilir ve çevreye uyumlu ekonomik sistemlerin varlığına ve kullanımına yönlendirerek, bölgesel fakat efektif bir değişim yaratmak, gelecek nesillerin hayatlarını sürdürebileceği kaliteli yaşam alanları aktarmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

İNSAN KAYNAKLARI

Rehau yerden ısıtma çalışanları firmamızın doğa dostu ve yenilikçi teknolojileri dünyaya sunmada önemli bir rol oynadığını bilmektedir. Bu durum onların firma bünyesinde çalışmasını daha da anlamlı kılmaktadır. Eğer siz de ailemize katılmak isterseniz info@rehauyerdenisitma.com adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.