rehau yetkili tali bayi

Dünya çapında en önde yer alan marka olan Rehau enerji tasarruflu bir şekilde malzemeler üreterek yenilenebilir enerjiyi sunmaktadır. Rehau bayi olarak Yenilikçi anlayışı ile ekolojik ve ekonomik olarak zorluklar ile hızlı bir şekilde mücadele etmektedir. Mühendislik alanlarında verimi yüksek çözümleri bulunan Rehau, piyasanın en iyi üreticisi olarak gösterilmektedir. Merkezi süpürge sistemi ve yerden ısıtma sistemleri gibi hizmetler sunmaktadır. Abbass Mühendislik çatısı altında Rehau Bayi olarak bu hizmetleri müşterilerimize daha iyi sunmaya çalışmaktayız.

Rehau Tarihçesi

Üretim konusunda büyük başarılar sergileyen Rehau, ilk olarak su hortumları ve borular üretmeye başladı.Sonraki yıllarda çok hızlı bir şekilde büyüyerek çoğu alanda malzemeler üretmeye başlamıştır. Ürünlerinin alanında üst seviyelere gelmesini mühendislik bilgileri sağlamıştır. Volkswagen’in Beetle model araçları için yedek parça üretmeye 1951 yılında başlayan Rehau, daha sonra ise 1958 yılında plastik pencereler için profil üretmeye başlamış ve binalar içerisinde ses ve ısı yalıtımı için adım atmıştır. Dünyanın çoğu yerinde bayileri bulunan Rehau markası, dünyada çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

1980’li yılların başında imalat alanlarını genişleterek boyalar ve sıhhi borular alanında da uzmanlaşırlar. Yerden ısıtma tesisatların 1986 yılında başlayan Rehau, 1987 yılında ısıtma alanında ve sıhhi tesisat konusunda çığır açacak olan geçmeli manşon teknolojisi ile piyasaya sürmüştür. Rehau ART’ı da 2001 yılında açan marka,bu sayede sanata olan desteklerini de kesmiyor. Kompozit malzemeyi temel alan hat sistemi ise 2009 yılında üretilmeye başlanmış,2013 yılında ise ana tedarikçi olarak dünya genelinde tercih edilmiştir. Rehau markası günümüzde farklı konularda ve imal ettiği kaliteli malzemeler sayesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Rehau Uzmanlık Alanları Nelerdir?

yerden ısıtma bayi banner

Kurulduğu andan beri yenilikçi ve güvenilir yapıya sahip olmayı kendisine hedeflemiştir. Dünyanın birçok yerinde bayileri olan Rehau yüksek verimli ve kaliteli ürünler üreterek kendisini kanıtlamıştır. Rehau markası kurulduğundan itibaren 150’den fazla patenti bulunarak ülkesinde en çok patenti bulunan firmalar aralarında bulunmaktadır. Yenilikçilik konusunda hızını kaybetmeyen Rehau, verimlilik ve ekonomik konuda alıcıya konfor sunma amacı sağlamaktadır.Enerji,yenilenebilir enerji ve su yönetimleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

Rehau Bayisi Olarak Faaliyet Alanları Nelerdir?

Abbass Mühendislik Rehau Türkiye bayisidir. Müşterilerimize en kaliteli ve en yüksek performans sağlayan firmamız için kalite en önemli unsurdur.Müşterilerimize verdiğimiz hizmetin yüksek kalite ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderebilecek şekilde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.Çalışma sürdürdüğümüz kollarda prensiplerimiz şunlardır;

 • Müşteri istekleri doğrultusunda çalışmalarımızı yerine getirmek.
 • Eksiksiz profesyonel bir çalışma için gereken projenin planlanması ve montajlama’nın doğru olması için tüm kontrollerin yapılması.
 • Her zaman ekonomik konudan sizi rahat ettirecek bir şekilde hizmet vermek.
 • Doğabilecek hataları engellemek.

Bu ve benzeri nedeniyle her daim sizlere en iyi hizmeti Rehau Bayii olarak sunmaktayız.

Hizmet Verilen Alanlar Nelerdir?

Abbass Mühendislik Rehau Bayisi olarak tüm Rehau ve Vatanpor ürünleriyle hizmet vermekteyiz. Her zaman müşterilerimize yüksek performans ve memnuniyet sunmaktayız. Hizmet verilen alanlar;

 • Rehau Yerden Isıtma
 • Rehau Hijyenik Kullanık Suyu tesisatları
 • Rehau Merkezi Süpürge Sistemi
 • Rehau Bina Atık Su Tesisatı gibi alanlardır.

Rehau Yerden Isıtma Hizmetleri

Rehau yerden ısıtma kontrol seti

Rehau markası yerden ısıtma sistemlerinde önemli bir yere sahip olan yenilenebilir teknolojiyi önemsemektedir. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile birlikte Rehau Bayi olarak hizmet vermekteyiz. Yerden ısıtma sistemi döşenmesi sırasında keşif, planlama, proje danışmanlığı gibi hizmetler de vermekteyiz. Bu işlemleri sağlarken kaliteli işçilik yapmaktayız.

Daha tasarruflu ve yüksek ısınma sağlayan yerden ısıtma sistemleri çokça tercih edilmektedir. Geleneksel olarak kullanılan ısıtma sistemlerine nazaran yaklaşık %25 oranında tasarruf sağlamaktadır. Zemine uygun bir döşeme seçilerek en yüksek performansı almanız sağlanır. Yerden ısıtma sistemlerinin alan konusunda herhangi bir sınırlama olmadığından dolayı büyük alanlara dahi rahatlıkla yapılabilir. Çim ısıtma aracı olarak stadyumlarda kullanılan yerden ısıtma sistemleri, cami gibi büyük alanlarda da sorunsuzca kullanılabilmektedir. Yüksek performans sağlayabilmesi adına en önemli faktörlerden birisi olan yerden ısıtma borusunun en kalitelisini kullanmaktayız. Bu sayede uzun yıllar boyunca sisteminizi kullanabilirsiniz.

Rehau Hijyenik Kullanım Suyu Hizmetleri

rehau yerdenisitma termostatlari
rehau kollektorleri
rehau yerden isitma malzemeleri

Hepimiz içtiğimiz ve kullandığımız suya dikkat ederiz. Rehau, hijyenik kullanım suyu tesisatı ile bu ihtiyacımızı karşılamaktadır. Bu sistemleri sunan Rehau, sağlıklı ve hijyenik bir şekilde sularınızı,yıllardır süre gelen tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Kurşunsuz fittingsler suların sağlıklı ve temiz olmasını sağlamaktadır. Hepimiz özellikle küçük çocuklarımızın sağlığı açısından temiz su kullanımını tercih ederiz.Hijyen ve temizlik Abbass Mühendislik olarak ön plana çıkmaktadır.Suyu her alanda kullandığımız için ve doğru yoldan sağlığımız açısından etkisi olduğundan dolayı hijyen her zaman en ön planda olmalıdır.Bakteriler ve mikroplar,temiz olmaya ve düşük kaliteli ürünlerde rahatlıkla çoğalabilirler.Bu durumu ürünleri ile engelleyebilen Rehau, sızdırmazlık konusunda da en iyi verimi sunar.Belirli noktalarda su biriktirmeyerek, suyun hareket etmesini sağlayan Rehau markası bakteri ve mikropların üremesine engel olur. Yüksek performans sağlayan boruların en büyük özelliği tesisat ve onarım işleri Rehau bayisi olarak uzun kullanım garantisini vermekteyiz. Güvenliği hat safhada olan sistemlerimizde Pe-xa malzeme kullanılmıştır. Enerji tasarrufu da sağlayan sistem, korozyona karşı da dayanıklılık sağlamaktadır.

Rehau Merkezi Süpürge Tesisatı Hizmetleri

Rehau Süpürge

Merkezi süpürge sistemi de üreten Rehau markasının Rehau Bayisi olarak bu hizmeti de sizlere sağlamaktayız. Olabilecek en üst seviyeye getirilmiş donanımlar sayesinde güvenilir bir şekilde iş yeri ve ev gibi yerlerin daha temiz olmasını sağlayan bu teknoloji hayatınızı daha kolay bir hale getirmektedir. Kurulumu tarafımızca yapılmaktadır. Büyük alanlarda ve aklınız gelebilecek her mekanda rahatlıkla temizlik yapabileceksiniz.

Günlük yaşam alanlarınızda gözle görülmeyecek yerlere konulan merkezi emiş sistemi montajı genellikle binaların bodrumuna yapılır. Bir diğer önemli malzeme olan vakum prizleri de binanın çeşitli alanlarına konumlandırılır. Gelelim en önemli malzemeye;
Hafif emiş boruları, kullanarak kullanıcının istediği alanda temizlik yapılabilmektedir. Uzun ömürlü ve temizlik konusunda son derece titiz olan bu ürün, hızlı bir şekilde temizlik yapmanızı sağlar.

Kolay temizlik yapmanızı sağlayan bu hizmetimizin çalışma mantığında; temizlediğiniz toz ve benzeri şeylerin merkezi sisteme götürmesini sağlar. Emiş cihazı temizlik konumunun dışında olduğundan dolayı gürültü yapmayarak sessiz bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Her zaman yüksek performans politikası ile yoluna devam eden Rehau markası, bu ürününde yüksek emiş ile öne çıkmaktadır. Bu sayede evinizin, iş yerinizin her yerinde rahatlıkla temizlik yapabilirsiniz. Hijyenik bir yaşam alanı sunmamızı sağlayan bu teknoloji, konforu ve zamandan tasarruf konusu ile de öne çıkmaktadır.

Rehau Bina Atık Su Tesisatı Hizmetleri

Rehau atık su tesisatı

Rehau markasının öne çıkan diğer hizmetini de Rehau Bayisi olarak vermekteyiz. Ses yalıtımı konusunda öne çıkan teknolojinin ana özelliği ise binadaki atık sularının dışarıya taşınmasında önemli rol oynamaktadır. Sessizliğiyle bilinen Rehau bina atık su tesisatı hizmeti malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Suyun donması etkenini göz önünde bulunan Rehau suyun donmasını bu ürünü ile engelleyebilmiştir.

Gürültü konusunda en az seviyeye getirebilmek için dirsekler kullanılır. Rehau markasına patentli bulunan sabitleme kelepçeleri kesin sonuçlar vermektedir. Bu sayede her çeşit yapılarda yüksek performanslı,güçlü ve hızlı bir şekilde bu tesisatın kurulumunu sağlamaktayız. Rehau markasının en öne çıkabilme sebeplerinin başlıca nedenleri şunlardır;

 • Her zaman ihtiyaçlar doğrultusunda en iyi ürünleri üretebilmek,
 • Uzman bayilerin teknik desteği,
 • Yüksek performanslı ürünler,
 • Yıllarca kullanabilme garantisi,
 • Güçlü ve dirençli malzemeler,
 • Dayanıklı tesisat.

Rehau Bayi İle Hemen İletişime Geçin!

Yerden ısıtma, zemini bir radyatöre dönüştürerek enerji açısından verimli bir ısıtma sağlar. Zeminin altından geçen borular, bir oda boyunca tutarlı ısıtma görevi görür. Hava zemin seviyesinde ısıtıldığı için, bu, tavana kadar yükselen ısıtma havasıyla ilişkili atık olmadan bir oda boyunca mükemmel ortam sıcaklıkları sağlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Category: Yerden Isıtma

M2’si 10€’dan başlayan yerden ısıtma sistemlerini etkileyen faktörlere göre fiyatta değişkenlik olabilmektedir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Category: Yerden Isıtma

Evet! Sonradan yerden ısıtma günümüzde çokca tercih edilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Category: Yerden Isıtma

Load More

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]