Yerden Isıtma Straforu Nedir?

Yerden ısıtma sisteminde en önemli malzemelerden birisi yerden ısıtma straforunda dikkat etmemiz gereken marka kalitesidir çünkü ısının temel olarak yayılmasını sağlayan malzeme yerden ısıtma straforudur. Rehau yerden ısıtma borularına uygun olan strafor rehau’nun kendi ürettiği strafordur enerji verimliliğini arttırır ısının düşmesini engeller.
Rehau yerden ısıtma straforu üzerine dökülen şap katkı maddesi, şap altı izolasyon olarak bildiğimiz özel bir malzemedir. Kullanım amacının sebebi ısıtma borularının yere boşluk kalmayacak şekilde sabitlenmesi ve yerden ısıtma borularının strafor üzerine daha pratik şekilde montaj yapılmasını sağlayan bir maddedir.

Isı yalıtımına da katkı sağlayan rehau şap katkı maddesi kullanılmadığında, çıplak zemin üzerine çirkin bir görüntü ve borularda ısı kaybına neden olacaktır. Yerden ısıtma sisteminden verim alabilmek için en alt tabakada bulunan strafor yalıtımına dikkat edilmesi gerekmektedir, aksi taktirde gerekli ısı dağılımını alamayabilirsiniz.
Isı enerjisi verimliliğini arttırmak açısından rehau yerden ısıtma straforunu kullandığımız zaman konfor olarak değişim grafiğinin hissedilebilir bir şekilde değiştiğini görebiliriz. Sulu yerden ısıtma sistemlerinde yaygın olarak kullanılan rehau yerden ısıtma straforu bu sistemin temelini oluşturmaktadır.

İç dış mekan projelerinde yerden ısıtma dağıtım merkezden kolektör, çok katlı projelerde ise tek kolundan yapılmakta olduğundan ötürü; rehau yerden ısıtma straforunun ölçülerinin doğru alınıp strafor döşemelerinin yapılması gerekmektedir. Yerden ısıtmada temel konu m2 ölçüsü baz alınarak enerji tasarrufu maksimum verim alımı, sağlamaktır, bu konuda yerden ısıtma straforu gerekli bir malzemedir.

Rehau yerden ısıtma straforu

Yerden Isıtma Sisteminin Faydaları Nedir?

Yerden ısıtma straforu yerden ısıtma yalıtımının olmazsa olmazıdır. Uygun fiyatı ile yerden ısıtma straforu öne çıkar ekonomik yalıtım malzemesi olan yerden ısıtma köpüğü de olarak bilinen bu malzeme ısının dağılmasını yerden ısıtmanın verimini oldukça arttırır ve büyük bir önem taşır.
Bulunduğunuz bölgede farklı markalarda satılan yerden ısıtma straforu Vatanpor ve Rehau straforları olarak olarak ikiye ayrılır iki büyük markanın straforları gayet kaliteli ve uygun fiyatlıdır. 100% yerli üretim olan Vatanpor Straforuna güvenebilirsiniz.
Sıcaklığı tutması ile bilinen yerden ısıtma vatanpor straforları düşük sıcaklıkta olan yerden ısıtma borusundan gelen ısı enerjisini emerek daha fazla tasarruf yapmamızı sağlamaktadır. Vatanpor yerden ısıtma straforun evinizin zemininde son derece iyi bir yalıtım malzemesidir ısının alt kata dağılmasını ısı kaybını en aza indirger.
Genellikle apartman dairelerinde kullanılır, ısı ve ses yalıtımında etkilidir alt kata sesin gitmesini önler. Petek ve kalorifer kullanımını bitirerek fazladan alan kazandırmaktadır. Çocuklarınızın yerde oynadığı kış aylarında alttan gelen ısının faydası ile daha sağlıklı olmalarını sağlayabilirsiniz. Evinizdeki parkeler ile uyumludurlar, parkeleriniz kesinlikle zarar görmez strafor ısıyı kendinde tutar parkede kabarma olmaz. yerden ısıtma straforu çok önemli bir malzemedir.

Yüksek Basınç Yerden Isıtma Straforu Nedir?

Basıncı yüksek ve yoğun Vatanpor Yerden ısıtma straforu, şap katkı maddesi betona ulaşması ile birlikte ısı baloncuklarının engellenmesi harika bir kombinasyon oluşturarak boruları sarıp sıcaklık değerinin korunmasını sağlamaktadır.
Vatanpor yerden ısıtma straforu fiyat açısından sizleri avantajlı çıkarmaktadır. Vatanpor strafor ergonomik tasarımı ile ihtiyaçlarınızı fazlası ile ekonomik bir şekilde karşılamaktadır. Yerden ısıtma sisteminde boruları sabitlemek, ısı yalıtımı ve şap altı izolasyonunda kullanılmaktadır.

VatanPor Yerden Isıtma Straforu

VatanPor Yerden ısıtma straforu sektöründe öncü bir firmadır, çoğu yerden ısıtma projesinde kullanılmaktadır. VatanPor Şap altı izolasyonda ve yerden ısıtma borusu montajında kullanmak için üretilmiştir.
Geniş kanalları ve pratik yapısı sayesinde boru montajı konusunda hızlı ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilir.
Mantar şeklinde kabartmaları olması yerden ısıtma borularını eşit şekilde dağıtmamıza yardımcı oluyor bu özellikte montajın hızlı bitmesine olanak sağlıyor bu sayede ısı tüm bölgelere eşit dağılıyor. VatanPor trafor boruları tutarak zamanla kurtulmasını veya bozulmaları önlemektedir

Yerden Isıtma Straforu

Rehau Yerden Isıtma Straforu

Yerden ısıtma’da bir numara olan Alman markası Rehau Yerden Isıtma straforu, yerden ısıtma borularının döşenmesinde büyük olanak ve kolaylık sağlamaktadır. Enjeksiyon EPS sistemine kapalı gözenekli yapıda geçiş kanalları ile şap katkı maddesi kullanımından sonra ısıtma borularının ısınma sırasında birbirine yapışmasını engellemektedir. Isı ve ses yalıtımında kullanılmak için üretilen Rehau Yerden Isıtma Straforu kolay kullanımı ve folyolu yapısı ile yerden ısıtma borularına zarar vermiyor, aksine şap ısısını dengeler ve ısının kolay bir şekilde havaya karışmasını sağlar.

Bizimle İletişime Geç Hemen Arayalım!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]